Philips S5100/06

Holicí strojek Philips je vybavený dvojitým systémem břitů umístěných ve třech flexibilních holicích hlavách, které se pohybují v 5 směrech. Po použití strojku postačí vysunout holicí hlavu a jednoduše ji opláchnout pod tekoucí vodou. Dále je vybavený displejem s užitečnými indikátory. Pouhá hodinka nabíjení postačí na plné nabití strojku, který je poté schopný 40 minut provozu Detailní informace

Cena s DPH 1 999 Kč
Cena bez DPH 1 652 Kč

Produkt již bohužel není dostupný

Dostupnost Do pěti dnů
Kód produktu

Detailní popis Philips S5100/06

Holicí strojek Philips je vybavený dvojitým systémem břitů umístěných ve třech flexibilních holicích hlavách, které se pohybují v 5  směrech. Po použití strojku postačí vysunout holicí hlavu a jednoduše ji opláchnout pod tekoucí vodou. Dále je vybavený displejem s užitečnými indikátory. Pouhá hodinka nabíjení postačí na plné nabití strojku, který je poté schopný 40 minut provozu, což odpovídá 13 oholením. Strojek má lithiovou baterii s dlouhou životností a zastřihovač na úpravu kotlet a kníru. Holicí strojek je kompatibilní s jakýmkoliv napětím a dvouletá záruka je zárukou opravdové kvality.

Hladké a rychlé oholení

Holicí strojek vám bude nápomocný v krátkém čase díky systému břitů MultiPrecision a plně omyvatelným hlavám.

Hladké a rychlé oholení
Poradí si se všemi vousy

Poradí si se všemi vousy

Dokonale hladké holení s chytrým systém břitů, jež nadzdvihávají a následné holí všechny vousy i zbývající strniště pár tahy.

Pět směrů ohebných hlavic jsou volbou pro spokojenost

S pětisměrnými ohebnými holicími hlavicemi dosáhnete zaručeně hladkého obličeje. Hlavice se nezávisle na sebe pohybují v pěti směrech a holí těsně u pokožky, takže se rychle vypořádá i s vaším krkem a čelistí.

Pět směrů ohebných hlavic jsou volbou pro spokojenost
Dvojité břity a nadzdvihování vousů

Dvojité břity a nadzdvihování vousů

A proč se strojkem dosáhnete hladšího oholení? Jednoduše proto, že má dvojitý břit Super Lift & Cut. První břit nadzvedává každý vous, zatímco druhý jej cíleně uřízne pod úrovní pokožky. S těmito břity docílíte naprosto hladkého oholení.

Očistěte svůj holicí strojek jednoduše pod tekoucí vodou

Zapomeňte na složité čištění holicího strojku po jeho použití. Nebude potřebovat žádné dobývání či čistící kartáček. Od teď vám postačí vysunout holicí hlavu a jednoduše ji opláchnout pod tekoucí vodou.

Očistěte svůj holicí strojek jednoduše pod tekoucí vodou
Podle indikátorů poznáte, co strojek vyžaduje

Podle indikátorů poznáte, co strojek vyžaduje

Strojek vám ukáže, co je potřeba pro jeho optimální provoz. Na displeji se nachází jednoúrovňový indikátor nabití baterie, indikátor čištění, indikátor vybití baterie, indikátor pro výměnu hlav a  indikátor cestovního zámku.

Pouhá hodinka nabíjení pro 13 oholení

Pouze jedna hodina postačí holicímu strojku Philips do plného nabití, poté je schopný 40 minut provozu, což odpovídá 13 oholením. Používat jej můžete, i když je zapojený do sítě.

Pouhá hodinka nabíjení pro 13 oholení
Výkonná a úsporná baterie

Výkonná a úsporná baterie

Úsporná lithiová baterie s dlouhou životností je stavěná tak, že po každém nabití holí déle. Rychlé pětiminutové nabíjení postačí na jedno oholení.

Zastřihovač na kotlety a knír

K dokončení úpravy vousů poslouží přesný zastřihovač, se kterým si snadno zastřihnete knír nebo kotlety.

Zastřihovač na kotlety a knír
Univerzální napětí, záruka a výměnné břity

Univerzální napětí, záruka a výměnné břity

Všechny holicí strojky Philips se zaručují celosvětovou dvouletou zárukou. Navíc jejich napájení je kompatibilní s jakýmkoliv napětím, poslouží vám tedy nejen doma, ale i kdekoliv jinde na světě. Je navržen tak, abyste jej mohli využívat celé roky. Postačí vám k tomu každé dva roky obměnit břitové hlavice. Tím zaručíte maximální výkon a  perfektní oholení.

© 2022, ELSTAK s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu

Přeskočit na začátek stránky