Lord R11

Doprava zdarma

Lord R11

Lord R11

Vestavná chladnička s mrazákem uvnitř Třída energetické účinnosti: F Spotřeba el. energie: 182 kWh/rok Užitný objem celkem: 181 l  Užitný objem chladící části: 167 l  Užitný objem mrazící části: 14 l  Hlučnost: 39 dB(A) re 1pW  Třída hlučnosti: C  Klimatická třída: N-ST ( 16°C až 38°C) Rozměry spotřebiče (VxŠxH): 122.6 x 54.0 x 54.0 cm  Detailní informace

Cena s DPH 8 990 Kč
Cena bez DPH 7 430 Kč
 ks
Dostupnost Do pěti dnů
Kód produktu

Detailní popis Lord R11

Vestavná lednice R11 je ideální do menších kuchyní v méně početných domácnostech. Díky vestavnému provedení nebude nijak rušit vzhled vaší kuchyňské linky. Při výšce necelých 123 cm dosahuje objemu chladící části 167 l, takže je zde dostatek prostoru pro uchování všech chlazených potravin. Uvnitř R11 nechybí ani kompaktní mraznička s objemem 14 l, pro zamrazení čerstvých potravin, uchování hluboce zmrazených produktů, nebo třeba výrobě zmrzliny, či ledu.

LORD R11 je vybavena chytrou funkcí SMART

Nastavení ideální teploty zvládne R11, pokud chcete, automaticky. Slouží k tomu funkce SMART, která nastavuje teplotu automaticky v závislosti na okolní teplotě. Pro rychlé zmrazení čerstvých potravin v mrazícím prostoru je zde funkce rychlého zmrazení (režim SUPER).

Volitelně zaměnitelné otevírání dvířek

Jednoduché otočení pantů dveří zvládne skutečně každý. Stačí postupovat podle návodu k použití a lehce změníte jak otevírání dveří, tak i dvířek mrazničky.

Automatické odmrazování chladící části

Chladící část LORD R11 není třeba odmrazovat. Mrazící prostor se za čas postupně může pokrýt námrazou, kterou však  velmi lehce odstraníte.

Prodloužená záruka

Spotřebiče LORD jsou navrženy tak, aby co nejlépe a nejdéle plnili funkci, pro kterou byly stvořeny. Na důkaz toho jsme prodloužili standardní dvouletou záruku o další tři roky. Na vše a bez registrace. Když jsme v Mnichově zakládali firmu Lord, řekli jsme si: „Chceme spotřebiče, které jsou konečně vyráběny poctivě, z poctivých materiálů a které díky tomu vydrží věky.” Zkoumali jsme, co je příčinou poruch - a snažili jsme se odstranit vše, co může poruchy způsobit. Už na počátku jsme se také rozhodli, že než do přebujelé byrokracie, budeme raději investovat do kvalitních materiálů v našich spotřebičích. To prodlužuje výdrž chladničky R11. Další částí naší filozofie bylo soustředit se se na užší portfolio v chladničkách – ale u toho mála mít čas a prostor vychytat všechny „mouchy”, aby chladničky mohly sloužit zákazníkům co nejdéle. Díky kombinaci poctivého zkoumání příčin poruch, nadstandardních materiálů a soustředění se na málo produktů vám nabízíme u chladničky Lord R8 záruku 2 3 roky bez podmínek a bez registrace a na vše. Prodloužená záruka je uvedena přímo na záručním listu a není potřeba žádná dodatečná registrace. Různé značky sice nabízí záruku 10, 15 nebo 20 let na kompresor. Ale kompresory se dnes vyrábí bezuhlíkově a jsou v podstatě „věčné“. Aby toho nebylo málo, zaznamenali jsme případy, kdy se záruka sice vztahuje na „věčný“ kompresor, ale už nikoli na elektroniku ke kompresoru. Ale kdyby se vám snad chladnička Lord R11 přesto kdykoli v průběhu pěti let porouchala, přijede k vám co nejrychleji technik. Práci technika, jeho dopravu a náhradní materiál máte zdarma. Vytvořili jsme síť techniků po celém Česku, takže jsme schopni vám opravit chladničku v pracovních dnech během 48 hodin od nahlášení. Abyste mohli uplatnit nárok na opravu zdarma nebo výměnu zdarma, nesmíte si samozřejmě chladničku sami poškodit.

Jací zákazníci si kupují chladničku Lord R11

    • Lidé, kteří chtějí, aby jim chladnička vydržela dlouhou dobu.
    • Zákazníci se zájmem o ekologii. Ví, že koupě každého dalšího výrobku zatěžuje naši planetu. Chtějí tedy chladničku, která jim vydrží dlouhou dobu.
    • Mimochodem, sklad firmy Lord v Lázních Toušeň za Prahou má ekologické osvědčení BREEM Outstanding. To je nejvyšší možné ekologické hodnocení budovy. V západních zemích jej má méně než 1 % budov, v Česku to odhadujeme na 0,1 %.
    • Zájemci o poctivou německou kvalitu, kteří mají rádi snadno dostupný servis.
    • Lidé, kteří chtějí mít klid od případných problémů s chladničkou.

Technické informace o ledničce Lord R11

Typ Jednodveřová lednička s mrazákem
Roční spotřeba energie 182 kWh/rok
Energetická třída F
Užitný objem celkem 181 l
Užitný objem chladící části 14 l
Původní energetická třída (do 30. 6. 2021) A
Hlučnost C 39 dB
Klimatická třída N-ST ( 16°C až 38°C)

 

Parametry
TYP vestavná
VÝŠKA 123 cm
ŠÍŘKA 54 cm
HLOUBKA 54 cm
ENERGETICKÁ TŘÍDA F
DISPLEJ ano LCD
HLUČNOST 39 dB
TŘÍDA HLUČNOSTI C
KLIMATICKÁ TŘÍDA N-ST ( 16°C až  38°C)
SPOTŘEBA ENERGIE ZA 24H 0,5 kWh
UŽITNÝ OBJEM 181 l
UŽITNÝ OBJEM CHLADICÍ ČÁSTI 167 l
UŽITNÝ OBJEM MRAZICÍ ČÁSTI 14 l
DĚTSKÁ POJISTKA ne
OSVĚTLENÍ CHLADICÍ ČÁSTI LED
POČET POLIC CHLADICÍ ČÁSTI 4
MATERIÁL POLIČEK CHLADICÍ ČÁSTI bezpečnostní sklo
POČET DVEŘNÍCH POLIČEK 3
POČET VÝŠKOVĚ NASTAVITELNÝCH POLIC 3
POLIČKA NA LAHVE ne
MADLO integrované
POČET KOMPRESORŮ 1
DOBA SKLADOVÁNÍ PŘI VÝPADKU 6,5 hodiny
SYSTÉM CHLAZENÍ -CHLAD statický
SYSTÉM CHLAZENÍ -MRÁZ statický
RYCHLÉ ZCHLAZENÍ ne
RYCHLÉ ZMRAZENÍ ne
UKAZATEL TEPLOTY LED zobrazení teploty
UMÍSTĚNÍ OVLÁDÁNÍ uvnitř
UMÍSTĚNÍ PANTŮ DVEŘÍ vpravo (lze zaměnit)
CHLADIVO R600a - isobutan
ZMRAZOVACI KAPACITA ZA 24H 2 kg
ZPŮSOB ODMRAZOVANÍ CHLADICÍ ČÁSTI automatický
ZPUSOB ODMRAZOVANI MRAZÍCÍ ČÁSTI manuální
ZPŮSOB OVLÁDANÍ tlačítka
ZPŮSOB UMÍSTĚNÍ vestavná
NAPĚTÍ 220 - 240V
FREKVENCE 50 Hz

Produkt je zařazen v následujících kategoriích

© 2024, ELSTAK s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu

Přeskočit na začátek stránky