LORD C12

Doprava zdarma

LORD C12

LORD C12

Šírka: 83.3 cm, Výška: 180.8 cm, Maximální hlučnost: 40 db, Celkový čistý objem: 492 L, Čistá kapacita chladničky: 329 L, Čistá kapacita mrazničky: 163 L, Dvouokruhový NoFrost: Ano, Třída energetické účinnosti 2021: E, Detailní informace

Cena s DPH 26 990 Kč
Cena bez DPH 22 306 Kč
 ks
Dostupnost Do pěti dnů
Kód produktu

Detailní popis LORD C12

Americká chladnička Lord C12 v nerezovém provedení a s povrchovou úpravou proti otiskům. Nabízí celkový užitný prostor 492 litrů, z toho užitný objem chladničky je 329 l a objem mrazničky 163 litrů. Americká chladnička má 2 teplotní zóny s dynamickým chlazením a automatickým odmrazováním v chladicí i mrazicí části. Vnitřní vybavení chladicí části tvoří 3 skleněné police z bezpečnostního skla, 6 dveřních polic, LED osvětlení. Mraznička nabízí skleněnou polici a 6 průhledných zásuvek. Mrazicí kapacita dosahuje 18 kg/24 hod a akumulační doba v případě výpadku proudu je 15 hodin. Mrazák disponuje funkcí SuperFrost. Ovládání americké chladničky Lord C12 je umístěno na dveřích, je dotykové s digitálním zobrazením teploty na LCD displeji. Praktická integrovaná madla nepřečnívají do prostoru, spotřebič tak působí elegantně a má čisté linie.

Prostorný skladovací prostor

Stylová a nadstandardně vybavená americká chladnička Lord C12 v nerezovém provedení je moderním a originálním doplňkem do vaší kuchyně, který vás navíc potěší množstvím svých funkcí. Ideální do větší domácnosti či firmy. Je plná skvělých nápadů a řešení, a proto určitě dokonale zapadne do každého prostředí. K tomu jí určitě pomůže i její nápaditý, ale nenáročný vzhled. Otevírá se pomocí dvoukřídlých dveří s nenápadným integrovaným madlem a uvnitř vás mile překvapí mimořádný prostor pro uskladnění vašich potravin. Skládá se ze systému přihrádek, poliček a zásuvek, na které umístíte i větší rodinný nákup. Stejně prostorná je i mrazicí část. 

Chladicí a mrazicí část

LED osvětlení vám pomůže zpřehlednit, co máte v lednici uloženo. Potraviny v chladicí části můžete pohodlně ukládat do 6 skleněných polic, z toho je jedna výškově nastavitelná. Kompaktní poličky se nacházejí také na vnitřní straně dveří. Ukládat do nich můžete například láhve či vejce. Pro skladování ovoce a zeleniny jsou k dispozici 2 průhledné plastové zásuvky se stylovým nerezovým lemováním. Chladicí část je rozdělena do několika zón. Zóny označené Fresh jsou ideální pro skladování ovoce a zeleniny. Funkce Multi-Flow Air Tower zajišťuje dokonalou cirkulaci vzduchu a vyrovnává teplotní rozdíly v některých částech chladničky. Čistý objem chladničky je 329 litrů a 163 litrů v mrazničce. Mrazák je vybaven 6 zásuvkami. Mrazicí kapacita dosahuje 18 kg/24 hod a akumulační doba v případě výpadku proudu je 15 hodin.

Funkce a jednoduché ovládání dotykem

Předností americké chladničky je dotykové ovládání na dveřích. Podává okamžitý přehled o teplotě v chladicí i mrazicí části. Vše se zobrazuje na estetickém LCD displeji. Chladnička také nabízí funkci rychlého zchlazení, mraznička rychlé zmražení. Funkci Holiday bezpochyby využijete v době, kdy odjedete na dovolenou nebo na delší dobu z domu. Funkce Fresh se postará o delší trvanlivost skladovaných potravin.

NoFrost

Americká chladnička je vybavena systémem NoFrost, který zajistí, že vaše chladnička ani mrazák nikdy nezamrznou. Tato technologie využívá systému proudicího studeného vzduchu, který odvádí teplo a vlhkost z právě uložených potravin.

Důležité informace

způsob umístění: volně stojící
energetická účinnost: E
spotřeba el. energie za rok: 298 kWh
užitný objem celkem: 492 l
užitný objem chladící části: 329 l
užitný objem mrazící části: 163 l
hlučnost: C 40 dB(A) re 1 pW
klimatická třída: N-T (+16 °C až +43 °C)
barva a materiál dveří: inox Look
barva a materiál boků: šedá
počet chladicích okruhů: 2
počet kompresorů: 1
ekologické chladivo: R600a – isobutan
délka přívodního kabelu: 240 cm

Produkt je zařazen v následujících kategoriích

Mohlo by Vás také zajímat

© 2024, ELSTAK s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu

Přeskočit na začátek stránky