Jamo IC 102

Jamo je dánský výrobce reproduktorů a elektroniky patřící do koncernu Klipsch Group inc. Společnost založili v roce 1968 pánové Preben Jacobsen a Julius Mortensen (odtud název JAMO složený z počátečních písmen příjmení obou společníků). Po dvaceti letech budování své pozice na trhu se Jamo v roce 1994 oficiálně stalo největším výrobcem reproduktorů v Evropě. Reproduktorů, která Vám přinášejí do života nejen špičkový zvuk, ale také krásný doplňek do vašeho interiéru. Detailní informace

Cena s DPH 1 590 Kč
Cena bez DPH 1 314 Kč
 ks
Dostupnost Do pěti dnů
Kód produktu

Detailní popis Jamo IC 102

Jamo je dánský výrobce reproduktorů a elektroniky patřící do koncernu Klipsch Group inc. Společnost založili v roce 1968 pánové Preben Jacobsen a Julius Mortensen (odtud název JAMO složený z počátečních písmen příjmení obou společníků). Po dvaceti letech budování své pozice na trhu se Jamo v roce 1994 oficiálně stalo největším výrobcem reproduktorů v Evropě. Reproduktorů, která Vám přinášejí do života nejen špičkový zvuk, ale také krásný doplňek do vašeho interiéru.

Jamo IC 102 je širokopásmový stropní reproduktor, který je součástí populární řady Contractor, sestávající z všestranných, vysoce kvalitních reproduktorů za velmi příznivé ceny.

Design.
Vysoce kompaktní reproduktor IC 102 nabízí skvělé všestranné kvality a je ideální volbou, kdekoli si přejete hudbu v pozadí. Pomalovatelná mřížka umožňuje IC 102 neviditelně splynout s okolím.

Technologie.
IC 102 přináší překvapivě plný zvuk, který neodpovídá jeho malým rozměrům (průměr 2,4 palce). Může pracovat s výkonem až 45 wattů.

© 2022, ELSTAK s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu

Přeskočit na začátek stránky