Concept OV2000 Perfect Air

Doprava zdarma -33%

 Concept OV2000 Perfect Air

Nadměrná vzdušná vlhkost v našich domovech způsobuje nejen škody na majetku, ale může ohrozit i naše zdraví. Vyšší vlhkost je ideálním prostředím pro rozvoj plísní, které nám.. Detailní informace

Cena s DPH 5 999 Kč
Cena bez DPH 4 958 Kč
Běžná cena 8 999 Kč
Ušetříte 3 000 Kč
 ks
Dostupnost Do pěti dnů
Kód produktu

Detailní popis Concept OV2000 Perfect Air

Nadměrná vzdušná vlhkost v našich domovech způsobuje nejen škody na majetku, ale může ohrozit i naše zdraví. Vyšší vlhkost je ideálním prostředím pro rozvoj plísní, které nám mohou způsobit zdravotní komplikace jako záněty dutin, zánět průdušek či další nemoci dýchacího ústrojí. Pokud Váš byt či sklep trápí plíseň, s největší pravděpodobností je zde vysoká vlhkost. Při hodnotách nad 50 % je odvlhčovač ideálním pomocníkem pro ochranu nejen Vašeho zdraví, ale i majetku.

Odvlhčovač OV2000 je vhodný do prostorů o velikosti až 120m2. Na výběr máte ze čtyř režimů odvlhčování. Tichý režim je ideální, pokud v  místnosti budete spát, vlhkost si v tomto případě můžete nastavit od 35 do 80 % v pětistupňových krocích. Takzvaný „suchý“ režim využijete zejména při sušení prádla, odvlhčování skříní či malého prostoru, kdy vzduch proudí na maximum. Dále si můžete vybrat z nepřetržitého nebo automatického režimu. Při automatickém režimu je vlhkost nastavena na hodnotu 55 %.

Za jediný den zvládne zkondenzovat až 20 l vody. Díky tomu ho využijete nejen v domácnosti, ale i u krytých bazénů nebo v zimní zahradě. Po naplnění velké - 5, 5 l nádoby se přístroj sám automaticky vypne. Nádobu nemusíte vylévat, stačí připojit hadičku a vodu můžete nechat odtéct. Snadnou manipulaci umožňují kolečka, díky kterým můžete přístroj snadno přemisťovat z pokoje do pokoje.

Tlačítko „AIR CLEAN“ slouží pro spuštění režimu čištění vzduchu. Ventilátor se otáčí a kompresor nepracuje. Odvlhčovač OV2000 je také vybaven sklopným výstupním otvorem pro odvlhčený vzduch. Jednoduše si klapku nastavíte a vzduch je rovnoměrně šířen po celé místnosti.

Náš odvlhčovač zastoupí rovnou dva spotřebiče. Dokáže odvlhčit i  vyčistit vzduch v jednom kroku, protože zastupuju čističku i odvlhčovač. Ionizace je další, velmi důležitou funkcí čističky. Vzduch se ionizuje pomocí elektrického výboje, tzn. zvyšuje množství iontů ve vzduchu, které nám pomáhají jej čistit. Jejich počet má pozitivní vliv na kvalitu dýchání, lidskou psychiku, lepší soustředěnost, zvýšenou výkonnost a  hlavně pomáhají v boji proti bolestem hlavy.

Na indikátoru můžete vidět oranžovou, zelenou nebo červenou barvu. Barva se mění dle změny vlhkosti v místnosti. Když vlhkost klesne pod 50%, světlo bude svítit oranžovou barvou. Zelenou barvou bude svítit v  případě vlhkosti okolo 50 – 70 %. Poslední, červená barva, signalizuje vlhkost, která přesahuje 70 %.

Svítící LED kontrolka „DEFROST“ Vás upozorní na klesající teplotu. Nemusíte se bát, že voda v odvlhčovači namrzne. V případě, kdy teplota klesne pod 23°C, přístroj automaticky přestane pracovat a začne se ohřívat. Po odmrazení kontrolka zhasne a přístroj začne znovu odvlhčovat. Červená kontrolka „TANKFULL“ upozorňuje, pokud je zásobník na vodu špatně vložen nebo chybí. Tato kontrolka také upozorňuje na plný zásobník. Při naplnění zásobníku se přístroj automaticky vypne.

U odvlhčovače OV2000 si můžete nastavit čas, po který chcete, aby pracoval. Můžete jednoduše nastavit čas od 0 – 24 hodin. Díky Displeji budete mít vždy přehled o zbývajícím čase. Časovač se zastaví, jakmile je nádržka na vodu plná. Po vyprázdnění se časovač opět spustí.

Technické parametry:

  • Provozní teplota: 5 - 32°C
  • Provozní vlhkost vzduchu: pracuje bez omezení
  • Příkon: 420 W
  • Kapacita zásobníku: 5,5 l
  • Hlučnost: 45 dB
  • Rychlost odvlhčování: 833 ml/h, 20 l/den

Časovač na 24 h, krok po 1 hodině 2 rychlosti

Vratná pojistka proti přehřátí

Přístroj se automaticky vypne při naplnění zásobníku

Určeno pro místnosti o velikosti: 120 m2

Funkce ionizace

Funkce čištění vzduchu

Silent = Tichý režim – rychlost proudění vzduchu nízká a vlhkost lze nastavit 35-80 %

Drying = Suchý režim – vysoká rychlost proudění vzduchu, vlhkost nelze nastavit

Continuous = Nepřetržitý režim – kompresor v pohotovost. režimu, rychlost proudění vzduchu je nízká a vlhkost nelze nastavit

Auto = Automatický režim – vlhkost automaticky na 55%, rychlost proudění vzduchu se automaticky přizpůsobuje hodnotě vlhkosti

Průtok vzduchu: 190 m3/h

Při výpadku proudu si spotřebič pamatuje nastavení

Dětský zámek

Nastavení vlhkosti: 30 – 80 %

Karbonový filtr

Délka kabelu: 185 cm

Možnost připojení hadice

Produkt je zařazen v následujících kategoriích

Mohlo by Vás také zajímat

© 2022, ELSTAK s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu

Přeskočit na začátek stránky