BRAVO B-4633

 BRAVO B-4633

Praktický přístroj, který odstraní žmolky ze všech druhů tkanin. Charakterizuje ho jednoduchá obsluha i  údržba, možnost akumulátorového napájení a kvalitní zpracování. Detailní informace

Cena s DPH 449 Kč
Cena bez DPH 371 Kč
 ks
Dostupnost Na dotaz
Kód produktu

Detailní popis BRAVO B-4633

Popis produktu

Rozčilují vás nevzhledné žmolky na vašem oblíbeném oblečení? Známe to všichni – i přes maximální šetrnost při praní jsou naše oblíbené svetry, mikiny a další kousky oblečení po čase na odpis. Když si ale vezmete na pomoc odžmolkovač značky Bravo, vaše oblečení bude zase jako nové. Tento přístroj spolehlivě odstraní žmolky ze všech druhů tkanin. Používat ho lze jak při napájení ze sítě, tak i akumulátorově, díky čemuž vás nikdy nenechá ve štychu. Oceníte i jednoduché používání, snadnou údržbu a kvalitní zpracování.

Na všechny druhy tkanin

Odžmolkovač můžete bez obav využít na jakýkoliv materiál. Při práci využívá šetrný princip rotujícího vějíře a plasticky ohebného sítka. To znamená, že žmolek se nejprve dostane do síta a až poté jej rotující vějíř jemně a přesně usekne.

Variabilní použití

Výhodou tohoto odžmolkovače je možnost používat jej jak akumulátorově, tak i při napájení ze sítě. Přístroj vydrží po nabití v  provozu 40 minut, jeho příkon během nabíjení je 5 W. Samozřejmostí je světelná dioda, která vás bude informovat o stavu baterie během napájení.

Komfortní obsluha

Odžmolkovač je lehký a snadno se s ním manipuluje. Ovládá se pomocí posuvného tlačítka na boku. Žmolky sbírá do odnímatelného zásobníku, který stačí po naplnění vysypat. Součástí balení je pak čistící štěteček pro snadnou údržbu a náhradní vějíř s noži.

Produkt je zařazen v následujících kategoriích

© 2024, ELSTAK s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu

Přeskočit na začátek stránky