Úvod Navigace Navitel G550

Navitel G550

Pro výlety na motorce Vyrazit si za hezkého počasí na výlet na motorce má bez diskuze své kouzlo. Abyste vždy dorazili do cíle, je třeba znát cestu. S tím vám pomůže spolehlivá...  Detailní informace

Cena s DPH 3 490 Kč
Cena bez DPH 2 884 Kč
 ks
Dostupnost Do pěti dnů
Kód produktu

Detailní popis Navitel G550

Specifikace Navitel G550

Popis produktu

Pro výlety na motorce Vyrazit si za hezkého počasí na výlet na motorce má bez diskuze své kouzlo. Abyste vždy dorazili do cíle, je třeba znát cestu. S tím vám pomůže spolehlivá GPS navigace pro motocykly s kompletní mapovou výbavou Evropy, Ruska a Kazachstánu a doživotními aktualizacemi map zdarma (až 4x ročně). Navigační systém GPS Navitel G550 disponuje přehledným 4.3palcovým dotykovým displejem. Veškeré ovládání navigace je kompletně v  češtině. Obsahuje celou řadu praktických funkcí, jako jsou alternativní trasy, asistent jízdních pruhů, databáze bodů zájmu, databáze radarů, ochrana IP67 (voděodolná), Bluetooth pro spojení s audiosystémem helmy.

Doživotní aktualizace Na první pohled velmi jednoduchá navigace s  robustním držákem a krytem před slunečním světlem, který zajišťuje čitelnost dotykového displeje s vysokou citlivostí dotyku. Displej navigačního systému GPS Navitel G550 má ideální úhlopříčku 4,3" a  rozlišení 480 x 272 px. Je dobře čitelný a dobrou zprávou je, že ho lze ovládat také v rukavicích. Navigace je voděodolná dle standardu IP67.

Mapové podklady jsou jedna věc, druhá je jejich aktuálnost. S  navigačním systémem GPS Navitel G550 vás čeká čtyřikrát ročně doživotní aktualizace zdarma. K dispozici je také databáze POI - bodů zájmu. Nastavení a výběr trasy je maximálně intuitivní a rychlý. Navigace je vhodná především pro motocykl, nicméně balení obsahuje i kompletní příslušenství pro použití ve vašem automobilu.

Nikdy se s ní neztratíte Vše včetně nastavení navigačního systému GPS Navitel G550 je kompletně v češtině. Mediaplayer můžete ve spojení s  Bluetooth používat pro přenos zvuku přímo do sluchátek v helmě. To je pochopitelně velmi komfortní a bezpečnější než sledovat při jízdě displej. Se systémem od značky Navitel se při cestách zkrátka neztratíte.


Parametry produktu

Souhrn

Výrobce Navitel opravit

Displej

Úhlopříčka displeje ? 4.3 palce opravit
Rozlišení displeje ? 480 x 272 opravit

Vlastnosti GPS

RDS-TMC ? ne opravit

Další funkce

Asistent jízdních pruhů ? ano opravit

Rozšiřitelnost

Bluetooth ? ano opravit
Paměťová karty ? ano opravit

Rozměry

Hmotnost 400 g

© 2024, ELSTAK s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu

Přeskočit na začátek stránky