Onkyo HT-S3800

Doprava zdarma

Onkyo HT-S3800

Cenově dostupná kompletní sestava na ozvučení v systému domácího kina. Základ sestavy tvoří 5.1 kanálový receiver HT-R395 doplněný o sadu reproduktorů Onkyo 5.1 Malé kino s...  Detailní informace

Cena s DPH 11 490 Kč
Cena bez DPH 9 496 Kč
 ks
Dostupnost Na dotaz
Kód produktu

Detailní popis Onkyo HT-S3800

Specifikace Onkyo HT-S3800

Popis produktu

Cenově dostupná kompletní sestava na ozvučení v systému domácího kina. Základ sestavy tvoří 5.1 kanálový receiver HT-R395 doplněný o sadu reproduktorů Onkyo 5.1

Malé kino s Velkým zvukem

Máte doma za dobrou cenu koupený plochý televizor, ale zjistili jste, že jeho zvuk není ideální? Že překáží kabely od konzolí a přehrávačů k  němu připojených? Tato sada pro domácí kino nabízí možnost jak situaci zlepšit. Slouží zároveň i jako přepínač signálu z různých zařízení které jsou pak k televizoru připojena jedním HDMI® kabelem. K tomu HT-S3800 přidává kvalitní zvuk s dynamickou silou z fimových a herních soundtracků.

Sada obsahuje i pět kusů úhledných kompatních reproduktorů a pasivní subwoofer (včetně propojovacích kabelů).

Systém zvládá video 4K/60 Hz, HDR, HDCP 2.2, Dolby® TrueHD a DTS-HD Master Audio™ dekódování. Přístroj obsahuje FM/AM tuner pro poslech rozhlasových stanic a technologii Bluetooth pro bezdrátové připojení přenosných zařízení. Onkyo využívá ve svých přístrojích 70 let zkušeností z vývoje a výroby high-fidelity komponentů pro co nejlepší domácí zábavu. 100W na kanál Autentická zvuková reprodukce díky nejnovější konstrukci zesilovače Podpora 4K60p 4:4:4 pro 4 vstupy a 1  HDMI výstup s HDCP2.2 Snadné ovládání USB na předním panelu pro přehrávání MP3,WMA a

AAC

Perfektní HD Zvuk Filmových Soundtracků

Receiver Onkyo HT-R395 dekóduje dva nejpoužívanější bezeztrátové Blu-rey formáty Dolby® TrueHD a DTS-HD

Master Audio™, které poskytují zvuk shodný se studiovým masterem. Doma tak máte možnost poslouchat zvuk přesně takový, jaký má být slyšen.

HDMI 4 vstupy / 1 výstup, podpora 4K Ultra HD Full s 4K60p, HDCP2.2

Tento AV receiver plně podporuje nejnovější HDMI standardy. Díky přenosu 4K videa se 60 snímky za vteřinu si můžete vychutnat plnou kvalitu videa s vysokým rozlišením 4K, bez jakéhokoli poklesu kvality. Receiver také podporuje standard ochrany autorských práv HDCP2.2 pro přenos 4K videa.

Masivní a Kompaktní Reproduktory

Systém HT-S3800 se dodává v sadě se sadou šesti kompaktních reproduktorů určených pro systém malého domácího kina, který je vhodný pro menší místnosti nebo k počítači. Přední L/P, center, a dva surroundové reproduktory jsou osazeny širokopásmovými měniči se širokým přenášeným zvukovým spektrem, které vytvoří zvukový obraz.

Soustavu doplňuje štíhlý subwoofer pro podporu basů a basových efektů ze sountracků.

Grafické Symboly na Zadním Panelu pro Snadné Připojení

Připojení reproduktorů a dalších externích zařízení usnadňují jasné symboly u konektorů na zadním panelu.

Stramování Zvuku přes Bluetooth

Zvuk z prakticky jakéhokoliv chytrého telefonu, tabletu nebo PC do domácího kina kvalitně přenese vestavěná technologie Bluetooth.

Konverze a Přepínání Video signálů na Jeden HDMI Výstup

V nejlepší možné kvalitě převádí analogový video signál (např. VHS videa) a spolu s dalšímy vstupy posílá na HDMI výstup pro TV přijímač. Pro propojení s TV přijímačem tak stačí jeden HDMI.

Připraven pro Streaming z Multimediálních Zařízení

USB port na zadním panelu pro napájení (5V, 1A)přehrávače multimédií. Streamování placených a dalších programů z internetu.

Diskrétními Součástkami Osazené Výkonnové Zesilovače

Diskrétními součástkami osazené výkonnové zesilovače se schopností dodat vysoký špičkový výstupní proud přesně ovládají reproduktory a tak dosahují přesnou a dynamickou reprodukci zvuku. Docílení kvalitního zvuku je hlavní záměr při konstrukce zesilovačů se značkou ONKYO.

Parametry produktu

Souhrn

Výrobce Onkyo opravit

Fyzické rozměry a parametry

Šířka 435 mm opravit
Výška ? 168 mm opravit
Hloubka 327 mm opravit
Hmotnost 7.7 kg opravit

© 2022, ELSTAK s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu

Přeskočit na začátek stránky