LIEBHERR WKb 1802

Doprava zdarma

 LIEBHERR WKb 1802

Klimatizované chladničky na víno Klimatizované chladničky na víno nabízí podobné podmínky jako vinný sklep. V těchto přístrojích panuje v celém vnitřním prostoru konstantní... Detailní informace

Cena s DPH 26 990 Kč
Cena bez DPH 22 306 Kč
 ks
Dostupnost Do pěti dnů
Kód produktu

Detailní popis LIEBHERR WKb 1802

Klimatizované chladničky na víno

Klimatizované chladničky na víno nabízí podobné podmínky jako vinný sklep. V těchto přístrojích panuje v celém vnitřním prostoru konstantní teplota. Ta může být nastavena v rozsahu +5 °C až +20 °C. Klimatizované chladničky na víno jsou optimální pro dlouhodobé skladování a zrání vín v  lahvích. Podle nastavené teploty mohou být však tyto přístroje využity i  pro udržování větší zásoby vína při teplotě vhodné pro konzumaci. V  řadách GrandCru a Vinothek nabízí Liebherr klimatizované chladničky na víno v různých velikostech a výbavách.

Dveře z izolačního skla

Láhve na víno jsou většinou barevně tónované, protože UV záření i  světlo samotné narušuje zrání vín. Láhev samotná ale jako ochrana nestačí. Aby bylo zatížení zářením - světlem minimalizováno, jsou chladničky na víno Liebherr vybaveny speciálním termoizolačním sklem, které filtruje UV záření a omezuje celkový světelný tok. Tak je zásoba vín chráněna, ale přitom může být současně i stylově prezentována.

Ideální vlhkost vzduchu

Správná vzdušná vlhkost je důležitá při skladování vín. Korkové zátky tak zůstávají pružné a nevysychají. Aby byly korky udržovány vlhké i  zevnitř, měly by být láhve vína skladovány horizontálně. Se vzdušnou vlhkostí přesahující 50 % zaručují chladničky na víno nejlepší podmínky. Podle potřeby lze vzdušnou vlhkost v klimatizovaných chladničkách na víno ještě zvýšit nad standardizovanou úroveň přepnutím ventilátoru z  automatického na trvalý provoz.

PowerCooling systém

Výkonný systém směrově řízené cirkulace vzduchu PowerCooling zajišťuje rychlé ochlazení právě uložených potravin a rovnoměrnou teplotu udržovanou uvnitř celého prostoru chladničky. Kontakt na dveřích vypíná ventilátor, jakmile jsou dveře otevřeny, čímž brání ztrátě chladu a šetří elektrickou energii.

Regulovatelný teplotní rozsah

Předpokladem pro optimální proces zrání vína v lahvích je konstantní teplota skladování. Ideální teplota pro zrání je pro všechna vína, ať červená nebo bílá, v rozsahu +10°C až +12°C. Přesné elektronické řízení v  kombinaci s nejmodernější klimatickou technikou zaručuje konstantní udržování nastavené teploty ve vnitřním prostoru i při velkém kolísání okolní teploty.

Zaměnitelný směr otevírání dveří

Přístroje se z výrobních závodu dodávají standardně s otevíráním dveří doprava. Možnost změnit směr otevírání dveří napomůže k dokonalé prostorové integraci a sladění s interiérem.

Filtr s aktivním uhlím u vinoték

Pachy v okolí mohou vína při delším skladování nepříznivě ovlivnit. U  chladniček na víno je zaručena optimální kvalita vzduchu přívodem čerstvého, přefiltrovaného vzduchu přes snadno vyměnitelný FreshAir filtr s aktivním uhlím.

Skladování bez vibrací

I nepatrné otřesy mohou vína narušit během jejich zrání v lahvích a  zabránit usazování tříslovin. Speciálně vyvinuté, mimořádně klidné antivibrační kompresory zajišťují u všech chladniček na víno šetrné skladování vín.  

Kategorie: 

Klimatizované vinotéky

Způsob umístění: 

Volně stojící spotřebič

Roční spotřeba energie:  199 kWh/rok

Spotřeba energie za 24 h:  0,54 kWh

Energetická třída: 

B

Rozměry produktu (VxŠxH):  90,1 x 59,7 x 61,2 cm

Užitný objem celkem:  134 l

Hrubý objem celkem:  145,0 l

Hlučnost:  41 dB

Klimatická třída: 

N

Teplotních zón:  1

Počet kompresorů:  1

Napětí:  220-240 V

Transportní úchyty vzadu

Vybavení vinotéky

Systém chlazení:  dynamický

Rozsah teploty v zóně na víno:  +5°C až +20°C

Maximální počet lahví 0,75 l typu Bordeaux:  66

Osvětlení vinotéky:  zářivka

Počet polic:  2

Materiál polic ve vinotéce:  pozinkované rošty

Ovládaní a kontrola

Displej:  digitální displej

Ukazatel teploty:  vnější, digitální

Způsob ovládání:  mechanické ovládání

Umístění ovládání:  nad dveřmi

Design

Barva:  černá

Barevné provedení stěn:  černá

Barevné provedení dveří:  černá

Design dveří: 

HardLine

Materiál dveří/víka :  izolační sklo

Materiál bočních stěn:  ocel

Umístění pantů dveří:  vpravo, lze zaměnit

Madlo:  ergonomické madlo  

© 2022, ELSTAK s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu

Přeskočit na začátek stránky