Dé Longhi PAC N 87

Doprava zdarma

Dé Longhi PAC N 87

DE LONGHI PAC N 87

Mobilní klimatizace od firmy De'Longhi je ideální volbou pro každého, kdo hledá výkonnou klimatizaci a zároveň nebude rušit hlučným provozem.

Na panelu s citlivými tlačítky lze nastavit tři stupně rychlosti větráku, čím lze efektivně regulovat výkon a hlučnost provozu přístroje. Detailní informace

Cena s DPH 10 999 Kč
Cena bez DPH 9 090 Kč
 ks
Dostupnost Na dotaz
Kód produktu

Detailní popis Dé Longhi PAC N 87

DE LONGHI PAC N 87

Mobilní klimatizace od firmy De'Longhi je ideální volbou pro každého, kdo hledá výkonnou klimatizaci a zároveň nebude rušit hlučným provozem.

Na panelu s citlivými tlačítky lze nastavit tři stupně rychlosti větráku, čím lze efektivně regulovat výkon a hlučnost provozu přístroje.

Chlazení ale není jediná vlastnost přístroje. PAC N 87 poslouží také jako ventilátor a odvlhčovač. Potřebujete opustit svůj byt či kancelář a  nechat klimatizaci ještě chvíli zapnutou? Funkce 12h časovače je dispozici společně s dálkovým ovládáním pro pohodlnou změnu činnosti klimatizace. Manipulace je velmi snadná, díky kolečkům a madlům nehrozí tedy ani poškrábání povrchu podlah.

Klimatizace používá plyn R410A, který je maximálně efektivní a  zároveň eco-friendly, jinými slovy je přívětivý k životnímu prostředí. Svou spotřebou se klimatizace řadí do energetické třídy A. Klimatizaci lze také přepnout do Standy-By módu, ve kterém spotřeba klesne na minimum.

Technický popis: mobilní klimatizace, pro místnosti o rozměrech do 80 m3, maximální chladící kapacita 9800 Btu/hod., na bázi vzduch - vzduch, 12 hodinový časovač a termostat, 3 stupně nastavení ventilátoru, odvlhčovací funkce.

© 2022, ELSTAK s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu

Přeskočit na začátek stránky